Contact

THE EBSTER

EBS Üliõpilasesinduse eesmärk on olla toeks igale tudengile koolikeskkonnas, pakkuda lisavõimalusi eneseteostuseks ja tekitada ühtset EBSi vaimu, mis seob ebsikaid kogu eluks! EBS Üliõpilasesinduse liikmed on kõik super ägedad, motiveeritud ja ettevõtlikud tudengid, kes annavad endast erinevate ürituste ja tegevuste korraldamisel maksimumi ja natuke peale!

STUDENT COUNCIL BOARD

Education Councillor

Kaisa Pilnik

kaisa.pilnik@ebs.ee

Chairman and Board Member

Ken Põldis

ken.poldis@ebs.ee

Communication Councillor and Sponsorships

Martin Mee

martin.mee@ebs.ee

THE FIELD MANAGERS

Liza Jermakova

Office Manager

esindus@ebs.ee

Evelin Metslov

Events Team Manager

evelin.metslov@ebs.ee

Margus Radik

Marketing Manager

margus.radik@ebs.ee

Sirel Lember

Head of International Club

sirel.lember@ebs.ee

Britta Arrak

Editor in Chief

britta.arrak@ebs.ee

Karmen Kotter

Sports Team Manager

karmen.kotter@ebs.ee