Contact

THE EBSTER

EBS Üliõpilasesinduse eesmärk on olla toeks igale tudengile koolikeskkonnas, pakkuda lisavõimalusi eneseteostuseks ja tekitada ühtset EBSi vaimu, mis seob ebsikaid kogu eluks! EBS Üliõpilasesinduse liikmed on kõik super ägedad, motiveeritud ja ettevõtlikud tudengid, kes annavad endast erinevate ürituste ja tegevuste korraldamisel maksimumi ja natuke peale!

STUDENT COUNCIL BOARD

Education Councillor

Britta Arrak

britta.arrak@ebs.ee

Chairman and Board Member

Randy Padar

randy.padar@ebs.ee

Communication Councillor and Sponsorships

Kaspar Alumaa

kaspar.alumaa@ebs.ee

THE FIELD MANAGERS

Kätlin Rebane

Office Manager

esindus@ebs.ee

Karolin Veeorg

Events Team Manager

karolin.veeorg@ebs.ee

Arles Krämann

Marketing Manager

arles.kramann@ebs.ee

Marina Zimakosova

Head of International Club

marina.zimakosova@ebs.ee

Brigitta Perlmann

Editor in Chief

brigitta.perlmann@ebs.ee

Michael Sander

Sports Team Manager

michael.sander@ebs.ee