Contact

THE EBSTER

EBS Üliõpilasesinduse eesmärk on olla toeks igale tudengile koolikeskkonnas, pakkuda lisavõimalusi eneseteostuseks ja tekitada ühtset EBSi vaimu, mis seob ebsikaid kogu eluks! EBS Üliõpilasesinduse liikmed on kõik super ägedad, motiveeritud ja ettevõtlikud tudengid, kes annavad endast erinevate ürituste ja tegevuste korraldamisel maksimumi ja natuke peale!

STUDENT COUNCIL BOARD

Communication Manager and Sponsorships

Martin Mee

martin.mee@ebs.ee

Chairman and Board Member

Ken Põldis

ken.poldis@ebs.ee

Education Manager

Kaisa Pilnik

kaisa.pilnik@ebs.ee

Office Manager

Liza Jermakova

esindus@ebs.ee

THE FIELD MANAGERS

Britta Arrak – Editor in Chief

britta.arrak@ebs.ee

Evelin Metslov – Events Team Manager

evelin.metslov@ebs.ee

Margus Radik – Marketing Manager

margus.radik@ebs.ee

Karmen Kotter – Sports Team Manager

karmen.kotter@ebs.ee

Sirel Lember – Head of International Club

sirel.lember@ebs.ee